محل تبلیغات شما

درباره شارژر ديواري 

 گاهي نياز و احتياج به خريد يک شارژر ديواري براي گوشي خود داريم.که در ادامه توضيحي کوتاه درباره شارژر ديواري يا کلگي شارژر ويا سري شارژر يا آداپتور (اغلب به اين سه اسم گفته مي شود) مي دهيم.

شارژر ديواري چيست؟

آداپتور فست اورجينال ال جي Original Adapter

تشکيل شده از يک آداپتور يا يک کابل مي باشد که مي تواند انرژي يک گوشي موبايل يا يک تبلت و يا هر وسيله ديگري را تامين کند.شارژرهاي ديواري به دو صورت عرضه و ارائه مي شوند يک دسته از آن ها بدون کابلمي باشند. که اين دسته از محصولات به عنوان کلگي يا سري شارژر شناخته مي شوند که مي توانيد انواع اين محصولات را درديجي فرست ببينيد و بررسي کنيد و خريداري بکنيد. دسته دوم از مدل ارائه شده شارژرهاي ديواري شارژرهاي ديواري مي باشند که به همراه يک کابل عرضه و ارائه به مشتريان مي گردند که معمولا قيمت گران تر و بالاتري دارند. اين دسته از محصولات نيز در وبسايت ديجي فرست  مشاهده و خريد است.

 

سرعت شارژ:

در دنياي امروز سرعت يکي از عوامل مهم براي پيشرفت فردي و تولوژي مي باشد. شارژرهاي ديواري نيز از اين قاعده مستثني و جدا نمي باشند. شارژرهايي که به اصطلاح فست شارژ مي باشند. طرفداران بيشتري دارند. و مي توانند طيف عظيم و بزرگي از مشتريان را به خود جلب کنند.

شدت جريان خروجي:

يکي از معيارهايي که براي بررسي مشخصات يک شارژر ديواري مورد نظر مي باشد شدت جريان خروجي مي باشد. شدت جريان خروجي براي تبلت يا موبايل معمولا 2 آمپر مي باشد و اگر مي خواهيد يک شارژر ديواري استاندارد خريداري بکنيد. بايد شدت جريان خروجي آن در اين محدوده باشد.قضيه از اين قرار مي باشد که اين دسته از کاربران و فروشندگان به ديگران توصيه مي کنند که براي شارژر موبايل و يا تبلت خود،فقط از شارژرهاي ? آمپري استفاده بکنيدو شارژر هايي با آمپر بيشتر و يا کمتر باعث آسيب به دستگاه هاي مورد نظر مي گردد. به هيچ وجه نمي توانيد از نظر علمي يک فروشنده موبايل و تبلت را مجاب نماييد که در حال اشتباهي بزرگي مي باشد.به طور استاندارد شارژر هاي USB از ولتاژ ? ولت و ??? الي ? آمپر را دارا هستند.اين استاندارد در اکثر شارژرهاي موبايل رعايت شده است اما برخي از فبلت ها و تبلت هايي که اصولا با باتري هاي بالاي ???? ميلي آمپر کار مي کنند،امکان دارد که به نظر کمپاني از شارژرهاي ? آمپري و حتي بيشتر استفاده کنند.در مورد برندهاي سرشناس معمولا ولتاژ تغييري نخواهد کرد.با اين حال تمام کاربران مي توانند از تمامي شارژرهاي استاندارد موجود در بازار استفاده بکنند.به هيچ وجه نگران اين نباشيد که شارژر اورجينال موبايل شما ? آمپر مي باشد و شارژري که اکنون مجبور به استفاده از آن هستيد در بيش از ? آمپر فعاليت مي کند.آمپر بر خلاف ولتاژ به دستگاه و منبع ورودي تحميل نمي گردد و دستگاه مورد نظر مي تواند دقيقا به اندازه نياز خود از آمپر برداشت کند.

سخن آخر:

در پايان اين مقاله بايد اشاره و توجه داشت که انتخاب يک شارژر با کيفيت مناسب مي تواند سلامت و عمر باتري گوشي موبايل شما را ضمانت کند و دقيقا برعکس اين قضيه نيز امکان دارد،اتفاق بيفتد در ادامه مي توانيد انواع شارژرهاي ديواري را در وبسايت ديجي فرست با قيمتي بي نظير بررسي و و در صورت نياز خريداري بکنيد.

 


دانلود رایگان مي ,شارژر ,ديواري ,يک ,يا ,شارژرهاي ,مي باشد ,شارژر ديواري ,شارژرهاي ديواري ,شدت جريان ,دسته از ,درباره شارژر ديواريمنبع

کار در منزل برای خانم ها - لیست کارهای پیشنهادی پر درآمد

مجله خبری آفتابگردون را بشناسیم

نرم افزار محاسبه سوابق تركیب گله

تعریف سنگ کورین

برنامه ای به نام عصر جدید

حفاظ شاخ گوزنی - نرده شاخ گوزنی

دانلود رمان تب یک اثر نسبتا طولانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
قیمت لوازم یدکی گریدر باسکول اعتماد pc downloads and tips دانلود موزیک 96 تجهیزات آشپزخانه صنعتی ارزان کده فارس کانکس خدمات بازسازی ساختمان با قیمت مناسب عاشقتم دنیا جوونم فیلتر شنی جهت استخر