محل تبلیغات شما

آشنايي با تور چين و جاذبههاي گردشگري آن

 

شهر ممنوعه

 اين شهر که در سال 1406 ميلادي با دستور جو دي که دومين امپراتور سلسله  مينگ ساختن آن شروع شد از بزرگترين و کاملترين معماريها با چوب در جهان به حساب ميآيد که همه ساله افراد زيادي با تور چين براي ديدن آن به اين منطقه سفر ميکنند.

تور 11 روزه چين ويژه نوروز 98

اين شهر باداشتن ديوارهاي 10 متري و خندقي با عرض 52 متر که دورتادور ديوارها کشيده شده است تقريبا براي مهاجمان غيرقابل نفوذ بوده است اما امروزه به راحتي باتهيه تور چين ميتوانيد به آن دسترسي داشته باشيد و از درون آن بازديد کنيد.

در ساخت اين ديوارها در هر چهار ضلع از يک دروازه استفاده ميشده که نام دروازه موجود در ضلع جنوبي دروازه نيمروز و نام دروازه موجود در ضلع شمالي دروازه نيروي ايزدي نام دارد که با تور چين قادر تماشاي آنها خواهيد بود. ديوارها در اين بنا با ضخامتي زياد ساخته شدهاند تا در مقابل آتش توپخانه در آن زمان مقاوم باشند.

 

جشن ها

 براي برگزاري جشنها و نمايش ميزان جلال و شکوه امپراتوري چين از سه قصر با نامهاي تاي حه، جون حه بايو حه استفاده ميشد. اين سه قصر از معماري متفاوت و خيره کنندهاي بهره ميبرند که چشم هر بيننده را به خود خيره ميکند و همين امر سبب اين شده تا گردشگران علاقهمند با تهيه تور چين براي ديدن اين قصرهاي ديدني به اين منطقه سفر کنند.

قصر تاي هه از نظر ديگر قصرها از ارزش بيشتري برخوردار بوده زيرا تخت سلطنتي طلايي در آن قرار داشت و از نظر موقعيت مکاني در مرکز شهر ممنوعه واقع شده بود براي ديدن اين قصر با تور چين به اين منطقه برويد و از نزديک جاذبههاي موجود در آن را ببينيد.

 

معماري

 علاوه براين در قصر از نوعي معماري خاص و مجلل استفاده شده است اين قصر ار در اين شهر منحصر کرده است. اين قصر را برسکويي به ارتفاع 8 متر که مساحت آن 30 هزار متر است و با سنگ سفيد مرمر است ساختهاند که مورد توجه بسياري از گردشگراني که با تور چين به اين منطقه ميآيند قرار گرفته است. اين قصر با داشتن ارتفاعي 40 متري بلندترين بنا در اين شهر محسوب ميشود که يکي از عواملي است که در خاص شدن اين بنا در بين ديگر بناها کمک کرده است و آن را به يک جاذبه ديدني براي کساني  که با تور چين به اين مکان آمدهاند تبديل کرده است.

 

 اژدها

 اژدها نمادي از قدرت در فرهنگ مردم چين محسوب ميشود و امپراتور پسر آسماني و اژدهاي حقيقي نام گزاري ميشود. در قصرهاي موجود در اين مجموعه از نمادهاي اژدها استفاده شده است بطوريکه در قصر تاي حه به تنهايي حدود 13 هزار شکل از اژدها وجود دارد که در معماري و تزئين اين قصر بکار رفته است. ديدن اين بناي فوق العاده که با تور چين امکان پذير است ميتواند تجربهاي خاص را براي شما به ارمغان آورد.

با تور چين و رفتن به اين منطقه ميتوانيد از همه قصرها و اتاقهاي اين منطقه که تعدادشان کم هم نيست ديدن کنيد. در اين شهر 59999 اتاق وجود دارد که با تور چين قادر به مشاهده يک يک آنها خواهيد بود. گذشتگان چيني بر اين باور بودهاند که اقامتگاه امپراتوراني که مقامي آسماني داشتهاند داراي 10هزار اتاق است و امپراتوري که پسر امپراتور آسماني است بايد شمار اتاقهايش بنا به احترام کمتر از اتاقهاي فرمانرواي آسماني باشد. براي ديدن نوع معماري و آداب ورسوم با تور چين به اين کشور سفر کنيد . از سفر خود لذت ببريد.

 البته تور چين بيشتر براي افرادي که به تاريخ ملل ديگر و آثار تاريخي علاق دارند ممکن است جالب باشد.

 

 با بررسي يادداشتهاي باقي مانده از سلسله مينگ براي ساخت اين مجموعه باستاني 100 صنعتگر و يک ميليون کارگر مورد استفاده قرار گرفته شده است تا اين بناي تاريخي به نمايش هنر آنها در ساليان بعد به افرادي که با تور چين به اين منطقه ميآيند بپردازد.آآين

با تور چين ميتوانيد به اين شهر رفته و به نظاره آثاري چون دروازه نيروي ايزدي، دوان من، معبد سلطنتي اجدادي، ومن، دونگ هوامن و دروازه گلباران غربي که  بخشي از مناطق گردشگري اين منطقه است بپردازيد.

ديدن اين همه جاذبه گردشگري در اين کشور با استفاده از تور چين امکان پذير ميباشد که همه ساله مسافران زيادي از جمله کشور عزيزمان براي ديدن زيباييهاي موجود در اين کشور به تهيه تور چين اقدام ميکنند و از اين مناطق گردشگري ديدن به عمل ميآورند و پس از بازگشت خريد تور چين را به سايرين نيز پيشنهاد ميدهند.

 

منبع: تور چين

 


دانلود رایگان چين ,تور ,قصر ,ديدن ,شهر ,منطقه ,تور چين ,با تور ,به اين ,اين منطقه ,در اينمنبع

کار در منزل برای خانم ها - لیست کارهای پیشنهادی پر درآمد

مجله خبری آفتابگردون را بشناسیم

نرم افزار محاسبه سوابق تركیب گله

تعریف سنگ کورین

برنامه ای به نام عصر جدید

حفاظ شاخ گوزنی - نرده شاخ گوزنی

دانلود رمان تب یک اثر نسبتا طولانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کالای ارزان یادداشتهای ذهن من قصه خرید و فروش انواع لوازم یدکی لیفتراک کوماتسو خرید wwenews آسایش گستر_شرکت خدمات نظافتی و شستشو در شیراز _ نظافت منزل ، دفتر کار و ساختمان، راه پله و مشاعات ، شستشوی پرده، خشکشویی لباس، مبل شویی و قا میناکاری اصفهان سیمرغ فروشگاه تخت خواب در اصفهان