محل تبلیغات شما

آموزش شبکه

اگر با دقت به اطراف خود نگاه کنيم، خواهيم ديد شبکه هاي کامپيوتري در همه جا هستند. از شبکه ي اينترنت خانگي و دسترسي به فايل هاي مشترک در محل کار گرفته تا برپايي کلاستري از کامپيوترها براي استفاده‌ از منابع مشترک و تعامل براي حل مسائل پيچيده، کمتر جايي را پيدا مي‌کنيد که نياز به برپايي نوعي از شبکه‌هاي کامپيوتري نداشته باشند از اين رو آموزش شبکه يکي از مهمترين دوره هاي کامپيوتري مي باشد.

متخصص شبکه

به همين دليل وجود نيروي متخصص در اين زمينه در تمامي شرکت ها احساس مي شود. چه آن هايي که به صورت مستقيم در زمينه ي کامپيوتر و فناوري اطلاعات فعاليت دارند و چه سازمان هايي که از اين خدمات استفاده مي کنند.  اطلاع از طرز کار پروتکل‌هاي مختلف شبکه، نحوه‌ ي پياده‌سازي و تنظيم آن براي خدمت رساني به گره‌هاي شبکه، يافتن ريشه‌ي مشکلات متداول موجود در شبکه‌ها و رفع آن‌ها و در نهايت برقراري امنيت شبکه و مقابله با نفوذ، از وظايف روزانه‌ي مديران شبکه در سطوح مختلف است.

 چرا آموزش شبکه ؟

همانطور که بيان شد، رشد چشمگير انواع شبکه هاي کامپيوتري و احساس نياز به وجود نيروي متخصص در اين عرصه، جايگاه شغلي زيادي براي علاقه مندان به وجود آورده است. اين امر سبب شده تا بسياري از علاقمندان IT با هدف ارتقاء سطح دانش و اطلاعات خود به شرکت در دوره هاي آموزش شبکه گرايش پيدا کنند.

طبق گزارش هاي اداره آمار کار امريکا، اخيرا پيش بيني نموده که تا سال 2022 ميلادي مشاغل مربوط به حوزه شبکه و سيستم هاي کامپيوتري با رشد 12 درصدي همراه خواهند بود.

 آموزش شبکه با کدام دوره شروع مي شود؟

دوره Network+ يا (CompTIA Network Plus) را مي توان تقريبا پيش نياز تمامي دوره هاي مربوط به دوره هاي سيسکو و دوره هاي مايکروسافت دانست و بيشتر علاقه مندان ورود به حوزه شبکه بايد در اين دوره آموزشي شرکت کنند.

 طراحي دوره نتورک پلاس به گونه اي انجام شده است که بتواند مشتاقان به کار در حوزه شبکه را با پايه و اساس طراحي، پيکربندي و عيب يابي زيرساخت هاي متعلق به شبکه هاي بي سيم و با سيم آشنا سازد.

 

مدارکي که براي ورود به بازار کاري شبکه نياز است؟

همانطور که حتما نيز بارها شنيده ايد بهترين راه ورود به بازار کاري شبکه هاي کامپيوتري، شرکت در دوره هاي آموزشي شبکه و دريافت مدرک مي باشد. اين مدارک و گواهينامه ها اغلب توسط شرکت هاي فروشندگان اين تجهيزات همچون سيسکو (Cisco)، جونيپر (Juniper) و Huawei پشتيباني مي شوند، اما در اين بين، مدارکي هم وجود دارند که مشخصا به يک کمپاني خاص، يا يک نرم افزار و يا سخت افزار بخصوص مربوط مي شوند.

 

ساير مدارک در اين زمينه با نام مدارک مستقل از فروشندگان تجهيزات يا در اصطلاح (vendor-neutral) شناخته مي شوند که از جمله آنان مي توان به کامپتيا (CompTIA) اشاره کرد.

با ديدن ويدئو هاي پکيج آموزش شبکه که به صورت تخصصي توسط اساتيد حرفه اي گروه آموزشي فرزان تهييه شده اند، به راحتي مدارک مربوط به هر دوره را مي توانيد بگيريد و به زودي وارد بازار کار به عنوان يک متخصص شبکه شويد.

 

 

 


دانلود رایگان شبکه ,دوره ,مي ,آموزش ,کار ,شرکت ,دوره هاي ,آموزش شبکه ,در اين ,هاي کامپيوتري ,شبکه هاي ,وجود نيروي متخصصمنبع

کار در منزل برای خانم ها - لیست کارهای پیشنهادی پر درآمد

مجله خبری آفتابگردون را بشناسیم

نرم افزار محاسبه سوابق تركیب گله

تعریف سنگ کورین

برنامه ای به نام عصر جدید

حفاظ شاخ گوزنی - نرده شاخ گوزنی

دانلود رمان تب یک اثر نسبتا طولانی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مانکن جدید مکمل های ورزشی برای لاغری و چاقی درمانگاه بیماریهای نشیمنگاهی فروشگاه معرفی اجناس انجام نماشویی ارزان cαƒє αηιмє دکتر هدایت سلطانی موزیک فارس ارزان شاپ تو بهترین خرید رو از ما داشته باش